Surface Laptop 8th Edition - 13.8in Touchscreen - Core Ultra 5 - 16GB Ram - 256GB SSD - Win11 Pro - Platinum - Qwerty Intl - Intel Graphics
ITCurry #: 3696S403 | Article #: EP2-47623-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Intel® Core™ Ultra Series 3-processors leveren de prestaties die je nodig hebt om veeleisende workloads aan te kunnen en meer gedaan te krijgen, op een veilige en intelligente manier. Waar het werk je ook naartoe brengt, blijf de hele dag productief met een accu die tot 23 uur meegaat.
Multitask als een pro met Intel®
Intel® Core™ Ultra Series 3-processors bieden vlotte en uitzonderlijk snelle prestaties voor veeleisende apps en uitdagende creatieve werkstromen.
Koppel los met een batterij die tot 23 uur meegaat
De batterij die de hele dag meegaat, maakt het gemakkelijker om overal te werken en vervolgens in een handomdraai op te laden met snel laden, ondersteund via Surface Connect of USB-C
Verminder vertraging met meer RAM en opslag
Met tot 64 GB geheugen en 1 TB opslagruimte ervaar je razendsnelle laadtijden en lees- en schrijfsnelheden. Een verwisselbare SSD-schijf helpt bij gegevensretentie.
Voer moeiteloos AI-taken uit
De ingebouwde neurale verwerkingseenheid (NPU) ondersteunt de lokale verwerking van AI-werkbelasting, wat zorgt voor offloading van werk van de CPU voor snellere prestaties en verbeterde efficiëntie zodat je tijd bespaart op werk.
Koppel om een volledige desktopopstelling te maken
Breid je installatie uit en schakel werkstromen met gesplitst scherm in -Surface Laptop voor zakelijk gebruik ondersteunt tot drie externe 4K-monitoren bij 60 Hz met compatibele docks of via serieschakeling.
Blijf verbonden met ultrasnelle wifi & Bluetooth
Wi-Fi 7 en Bluetooth Core bieden de snelste draadloze connectiviteit voor uiterst betrouwbare verbindingen. Geniet van soepele gesprekken en naadloze koppeling met accessoires.
Een slank en draagbaar beeldscherm van 13,8 inch
Werk overal met een lichtgewicht apparaat dat is uitgerust met een optioneel privacyscherm dat met één druk op de knop werkt om je kijkhoeken te verkleinen en de gevoelige informatie op je scherm te beschermen tegen nieuwsgierige blikken.
Ongelooflijke beeldkwaliteit
Geniet van levensechte beelden op een touchscreen met aanpasbare kleur en adaptief contrast voor een waarheidsgetrouwere, consistentere weergave.
Soepeler scrollen
Een uiterst vloeiende vernieuwingsfrequentie van 120 Hz houdt je in je flow wanneer je door websites scrolt.
Helderheid bij fel licht
Dankzij HDR en een helderheid van 600 nits zie je beter in verschillende lichtomgevingen, zelfs buiten.
Controle en comfort die je kunt voelen
Elke klik-, sleep- en uitlijnbeweging heeft zijn eigen voelbare respons met de nieuwe nauwkeurige haptiek van Surface op het touchpad, voor responsieve feedback die je kunt voelen. Het is ontworpen om je meer controle te geven bij elk gebaar en elke klik, in combinatie met het verlichte toetsenbord dat is gemaakt voor stil en comfortabel typen.
Verbeterde videogesprekken
De 1080p HD Surface Studio-camera legt gepolijste video vast en is verbeterd door AI-aangedreven Windows-studio-effecten om licht en geluid automatisch aan te passen, zodat je er altijd geweldig uitziet en klinkt.
Ontworpen met een Zero Trust-mentaliteit
Beveiliging is ingebouwd in de hardware-, firmware- en softwarelagen van je apparaat om risico's te verkleinen en herstel te stroomlijnen.
Kant-en-klare beveiligingen
Surface Laptop voor zakelijk gebruik is een pc met beveiligde kern en Windows 11 Pro, ontworpen om je te beschermen tegen nieuwe en evoluerende bedreigingen met belangrijke aanbevolen Windows-beveiligingsfuncties standaard ingeschakeld.
| Design | |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Platina |
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Introductie jaar | 2026 |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 35 cm (13.8") |
| Resolutie | 2304 x 1536 Pixels |
| Touchscreen | Ja |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | PixelSense Flow |
| LED backlight | Ja |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 3:2 |
| Antireflecterende coating | Ja |
| Type beeldschermglas | Corning Glass |
| Helderheid | 600 cd/mý |
| Maximale helderheid van het scherm (HDR) | 600 cd/mý |
| Standard Dynamic Range (SDR) helderheid | 600 cd/mý |
| Pixeldichtheid | 201 ppi |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Typische contrastverhouding | 1300:1 |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Dolby Vision IQ |
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (serie 3) |
| Processormodel | 335 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,6 GHz |
| Prestatiekernen | 4 |
| Cores met laag energieverbruik | 4 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,6 GHz |
| Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik | 3,4 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,2 GHz |
| Effici‰nte kernbasisfrequentie | 1,6 GHz |
| Basissnelheid van cores met laag energieverbruik | 1600 MHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor socket | FCBGA2540 |
| Processor basisvermogen | 25 W |
| Maximaal turbovermogen | 55 W |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Copilot+ PC | Ja |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| NPU-prestaties tot | 47 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 40 TOPs |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 256 GB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 256 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| Grafisch | |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Versnelling van straaltracering | Ja |
| Audio | |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Merk luidsprekers | OmniSonic |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Netwerk | |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Intel© Thunderbolt 4 | Ja |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Basisstationaansluiting | Ja |
| Charging port type | Oppervlakteverbinding |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Prestatie | |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Copilot-toets | Ja |
| Software | |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Levensduur accu/batterij | 23 uur |
| Continue video-afspeeltijd | 23 uur |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 14,5 uur |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 39 W |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Beveiliging | |
| Windows Hello | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Certificaten | |
| WiFi-gecertificeerd | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 301 mm |
| Diepte | 220 mm |
| Hoogte | 17,5 mm |
| Gewicht | 1,35 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |