-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The Man & Machine mouse pad may be disinfected or sterilized. They are the finishing touch to any medical keyboard and mouse set. The ultra-thin mats are made out of latex-free silicone, which is resistant to surface disinfectants and may also be put in an autoclave. Optimize your mouse performance with this slip-resistant mouse mat. These mousepads ship in packs of 5.
| Prestatie | |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Materiaal | Silicone |
| Polssteun | Nee |
| Kleur van het product | Grijs |
| Certificering | CE, FCC, WEEE, REACH |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Dikte | 5 mm |
| Gewicht | 227 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 5 stuk(s) |
| Duurzaamheid | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), REACH, WEEE |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |