-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Ontworpen voor uw hand
Geniet van extra comfort voor uw rechterhand met de geronde grips van zacht rubber.
Batterijlevensduur van 18 maanden
De batterij gaat langer mee dankzij het energiezuinige ontwerp.* M280 gaat bovendien automatisch
Vloeiende en precieze tracking
Verkrijg buitengewone precisie en reactievermogen met de Logitech Advanced Optical Tracking.
Plug-and-forget nano-ontvanger
Één keer aansluiten en vergeten. De nano-ontvanger geeft u een handige en betrouwbare draadloze verbinding.
| Muis | |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Bedoeld voor | Kantoor |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 1000 DPI |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll | Ja |
| Aantal knoppen | 3 |
| Aanbevolen gebruik | PC/Laptop |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Design | |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Kleur van het product | Blauw |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Rubberen handgrepen | Ja |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Plug and play | Ja |
| Energie | |
| Stroombron | Batterijen |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Type batterij | AA |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Service levensduur van batterij | 18 maand(en) |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 67,9 mm |
| Diepte | 105,4 mm |
| Hoogte | 38,4 mm |
| Gewicht | 91 g |
| Receiver breedte | 1,44 cm |
| Diepte van de receiver | 6,1 mm |
| Receiver hoogte | 1,87 cm |
| Receiver gewicht | 1,8 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 89 mm |
| Diepte verpakking | 127 mm |
| Hoogte verpakking | 186 mm |
| Gewicht verpakking | 142 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 50992060525713 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 100 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 360 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 264 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,64 kg |
| Producten per pallet | 980 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (20 ft) | 18560 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft) | 38320 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft - High Cube) | 43110 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Minimale systeemeisen | USB-ontvanger Vereist: vrije USB-poort Windows 10, 11 of later macOS 11 of later ChromeOS Linux |
| Verpakkingsinhoud | Wireless Mouse M280 Nano-ontvanger 1 AA-batterij (al geplaatst) Handleiding |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |