-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De MX Master 4 for Business, onze ultieme muis voor zakelijke professionals, combineert een eersteklas ontwerp met geavanceerde functies en verbeterde connectiviteit. Hij heeft onder andere een Darkfield-lasersensor van 8K DPI, Quiet Click-technologie, een MagSpeed-scrolfunctie, een nieuwe Actions Ring(4) en haptische feedback om de productiviteit te verhogen. De geavanceerde radiochip, de geoptimaliseerde antenneplaatsing en de Logi Bolt USB-C-ontvanger zorgen voor een 2x krachtigere connectiviteit(1) om de prestaties in drukke, draadloze omgevingen te verbeteren. Van de ergonomische vorm voor een betere handondersteuning tot het zijscrolwiel dat natuurlijk op duimbewegingen reageert – de MX Master 4 is doordacht ontworpen om een comfortabele gebruikerservaring te bieden.
| Muis | |
| Aantal scroll wheels | 2 |
| Scroll richtingen | Verticaal/Horizontaal |
| Bedoeld voor | Kantoor |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Bewegingsdetectietechnologie | Laser |
| Bewegingsresolutie | 8000 DPI |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aantal knoppen | 8 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Stille klik | Ja |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Design | |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Energie | |
| Stroombron | Batterijen |
| Oplaadbaar | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 650 mAh |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iPadOS |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 øC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 88,4 mm |
| Diepte | 128,2 mm |
| Hoogte | 50,8 mm |
| Gewicht | 150 g |
| Receiver breedte | 1,28 cm |
| Diepte van de receiver | 1,41 cm |
| Receiver hoogte | 7 mm |
| Receiver gewicht | 0,97 g |
| Gewicht batterij | 15 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Breedte verpakking | 60 mm |
| Diepte verpakking | 102 mm |
| Hoogte verpakking | 148 mm |
| Gewicht verpakking | 220 g |
| Type verpakking | Doos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-C |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Post-consumer gerecycled plastic | 54 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 128 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (20 ft) | 27104 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft) | 55552 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |