-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
GEPERFECTIONEERD VOOR MAC
Je krijgt meer functionaliteit met een speciale Mac-toetsenindeling, bijpassende Apple-afwerkingen in Space Gray en Pale Gray, slimme verlichting, programmeerbare toetsen.
Als je ruimte op je bureau wilt besparen, maar geen concessies wilt doen aan de prestaties, kies dan voor de minimalistische MX Keys Mini voor Mac.
SNEL, VLOEIEND, PRECIES TYPEN
Typ met vertrouwen en snelheid met concave toetsen die naar je vingertoppen zijn gevormd, waardoor de kans op typfouten wordt geminimaliseerd, terwijl de verhoogde toetsstabiliteit het geluid vermindert.
AUTOMATISEER REPETITIEVE TAKEN
Maak en deel eenvoudig tijdbesparende Smart Actions-snelkoppelingen om meerdere acties uit te voeren met een enkele toetsaanslag met de Logi Options+.
SLIMME VERLICHTING, SLIMMER GEMAAKT
De verlichte toetsen lichten op wanneer je handen het toetsenbord naderen en worden automatisch helderder of vervagen, afhankelijk van je omgeving. Bedien de verlichtingsduur en helderheid van de MX Keys S voor Mac in Logi Options+.
MEER COMFORT. MEER CONCENTRATIE.
Het vlakke ontwerp en de optimale hoek voor een natuurlijke polspositie bieden moeiteloze precisie en urenlang typcomfort.
MAAK VERBINDING MET MAXIMAAL 3 APPLE-APPARATEN
Koppel de MX Keys S voor Mac met meerdere Mac-computers en iPads via Bluetooth Low Energy en schakel met één druk op de knop tussen deze computers.
NOOIT COMPROMISSEN. KIES VOOR GERECYCLED
Er is geen reden om prestaties in te leveren op duurzaamheid. Daarom zijn onze producten gemaakt van hoogwaardig gerecycled plastic en ontworpen voor snelheid, precisie en hoge prestaties.
| Toetsenbord | |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Schaar-toetsschakelaar |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | US International |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Toetsprofiel van computertoetsenbord | Low-profile |
| Ondersteuning voor meerdere apparaten | Ja |
| Sneltoetsen | Ja |
| Programmeerbare hot keys | Ja |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Afstand tussen toetsen | 1,8 mm |
| Bedieningskracht | 60 g |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Design | |
| Backlight | Ja |
| Backlight type | LED |
| Backlight-kleur | Wit |
| Aanpasbare achtergrondverlichting | Ja |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Kleur van het product | Aluminium, Zwart |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Materiaal | Kunststof |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kenmerken | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Afneembare kabel | Ja |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Keyboard batterij type | Ingebouwde accu |
| Aantal batterijen (keyboard) | 1 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 1500 mAh |
| Service levensduur van batterij | 5 maand(en) |
| Oplaadbaar | Ja |
| Oplaadbron | USB Type-C |
| Muis | |
| Inclusief muis | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | iOS 14, iPadOS 14 |
| Gewicht en omvang | |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 430,2 x 20,5 x 131,63 mm |
| Gewicht toetsenbord | 810 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Meegeleverde ontvanger | Nee |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Verpakkingsinhoud | Toetsenbord USB-C-oplaadkabel (USB-C naar USB-C) Handleiding |
| Overige specificaties | |
| Compatibiliteit | Logi Bolt-USB-ontvanger |
| Ondersteunde applicaties | Logi Options+ |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Recyclinginformatie | |
| Post-consumer gerecycled plastic | 26 procent |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |