Desktop Thin Client - Cq601n-6p - Pentium Cpu N6005 - 8GB Ram - 16GB Emmc - Wifi/ Bt - Non Os
ITCurry #: 3182A249 | Article #: CQ601N-6P.AEUFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
324,39
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
LG offers various thin client form factors that add value to your work environment with powerful performance, lower costs, and compact design.
With Quad-core Processor and a powerful system memory option, it supports the fast work process that boosts your productivity.
Supports up to 4K UHD resolution triple displays. With flexibility for multi-monitor set-up options, you can get more done in less time.
| Processor | |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel© Celeron© |
| Processormodel | N6005 |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Processor aantal threads | 4 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,3 GHz |
| Processor cache | 4 MB |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 16 GB |
| Opslagmedia | eMMC |
| Grafisch | |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| On-board graphics adapter model | Intel© UHD Graphics |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 1 |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 50 x 50 mm |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Software | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 85 mm |
| Diepte | 208,1 mm |
| Hoogte | 144,9 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 38 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 144,9 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 199,1 mm |
| Gewicht | 930 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}