Desktop Monitor - 27us500-w - 27in - 4k Uhd 3840 X 2160 (16:9) - Hdr10 - 2x Hdmi/ DisplayPort - White
ITCurry #: 3182A341 | Article #: 27US500-W.AEU-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
4K UHD with 1000:1 Contrast Ratio
This UltraFine™ display with a 1000:1 contrast ratio displays deeper blacks1 and vivid colors in UHD clarity. With wide viewing angles, it gives creative professionals the ability to view and work with highly-detailed, digital imagery.
Color Your World
Explore HDR10 content the way it was meant to be seen with up to 90% DCI-P3 color gamut expression—an elevated color spectrum that brings brilliant color to life.
Easier User Interface
You can customize the workspace by splitting the display or adjusting basic monitor options with just a few mouse clicks.
Easy and Comfortable
The ergonomic stand makes it easy to flexibly adjust the tilt of the screen in the optimal position for you.
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Display technologie | LCD |
| Soort paneel | IPS |
| Touchscreen | Nee |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/mý |
| Responstijd | 5 ms |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178ø |
| Kijkhoek, verticaal | 178ø |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Pixel pitch | 0,1554 x 0,1554 mm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Kleurbereik | 90 procent |
| Prestatie | |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Multimedia | |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Design | |
| Markt positionering | Thuis |
| Kleur van het product | Wit |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Voetenkleur | Wit |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Ergonomie | |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 - 15ø |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Energie | |
| Energie-effici‰ntieklasse (SDR) | F |
| Energie-effici‰ntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 26 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 34 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Soort voeding | Extern |
| Energie-effici‰ntieschaal | A tot G |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 613,5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 214,9 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 454,7 mm |
| Gewicht (met standaard) | 5,5 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,5 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 45,4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 363,5 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 7,3 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | HDMI |
| Stroomadapter inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Overige specificaties | |
| Merkspecifieke technologie‰n | Black Stabilizer |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |