ThinkStation P3 Ultra SFF Gen 2 - Core Ultra 9 285 - 32GB Ram - 1TB SSD - RTX PRO 4000 SFF Blackwell 24GB - Win11 Pro - 1Y Premier - USB Mouse
ITCurry #: M852XN03 | Article #: 30J5007PBF-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
LENOVO THINKSTATION P3 ULTRA SFF GEN 2
Redefining the Power of Small
Experience extraordinary performance in an intelligently compact design. Powered by Intel® Core™ Ultra (Series 2) processors with Intel vPro®, with integrated NPU and NVIDIA RTX™ graphics, this workstation breaks new ground by delivering AI-optimized performance and ultimate flexibility in a chassis less than 4L in total volume.
POWERFUL COMBINED AI ACCELERATION
Experience AI-Enhanced Productivity, Creativity & Security
The ThinkStation P3 Ultra SFF Gen 2 workstation combines an integrated Intel® NPU with NVIDIA RTX™ 4000 SFF Ada Generation graphics for unparalleled AI inferencing — totalling up to 335 TOPS of AI horsepower with the CPU and GPU. Handle everything from deep learning models to real-time analytics without sacrificing space or energy efficiency.
CREDIBILITY & COLLABORATION
Sustainability
Our goal is to provide smarter technology that builds a brighter, more sustainable future for our customers, communities, and the planet. That's why we pursue industry leading labels and certifications that demonstrate our commitment to sustainability in product design. Together, we can build a smarter future for all.
Specifications may vary depending upon region / model.
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 9 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processormodel | 285 |
| Aantal processorkernen | 24 |
| Processor aantal threads | 24 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,6 GHz |
| Prestatiekernen | 8 |
| Effici‰nte kernen | 16 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5,4 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4,6 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 3,9 GHz |
| Effici‰nte kernbasisfrequentie | 3,3 GHz |
| Processor cache | 36 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Aantal ge‹nstalleerde processoren | 1 |
| Processor socket | LGA 1851 (Socket V1) |
| Processor basisvermogen | 65 W |
| Maximaal turbovermogen | 182 W |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Totale processorprestaties tot | 36 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 8 TOPs |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Non-ECC | Ja |
| Geheugen kanaal | Eenkanaals |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | Nee |
| Aantal storage drives ge‹nstalleerd | 1 |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Fabrikant van aparte grafische adapter | NVIDIA |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA RTX PRO 4000 Blackwell |
| Grafische geheugen | 24 GB |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR7 |
| Aantal discrete graphics adapters | 1 |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Aantal grafische adapter Mini DisplayPort-poorten | 4 |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| LAN controller | Intel© I219-LM |
| Wifi | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 5 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Design | |
| Type behuizing | Mini Tower |
| Volume | 3,9 l |
| Ondersteuning voor plaatsing | Horizontaal/Verticaal |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur van het product | Zwart |
| Prestatie | |
| Chipset moederbord | Intel W880 |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Type product | Workstation |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Software | |
| Taal besturingssysteem | Engels, Frans, Nederlands, Duits, Italiaans |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Meegeleverde software | Lenovo AI Now |
| Energie | |
| Netvoeding | 330 W |
| Voeding, voltage ingang | 100 - 240 V |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 øC |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3048 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 12192 m |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | TCO Certified, generation 10 MIL-STD-810H |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 87 mm |
| Diepte | 223 mm |
| Hoogte | 202 mm |
| Gewicht | 3,6 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief muis | Ja |
| Muisconnectiviteit | Bedraad |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Audio | |
| Audiochip | Realtek ALC623-CG |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |