ThinkPad P14s Quectel EM160R-GL 4G Cat 16 M.2 WWAN Module
ITCurry #: M852VZ66 | Article #: 4XC1R04815-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
ThinkPad Quectel EM160R-GL 4G Cat 16 M.2 WWAN Module for P14s Gen 5 AMD is an LTE advanced category 16 module. Adopting the 3GPP Release 14 technology, it delivers speed of 1.0 Gbps downlink and 150 Mbps uplink peak data rates, and is designed in M.2 form factor.
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Hostinterface | M.2 |
| Interface | WWAN |
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| USB-versie | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Netwerk | |
| Generatie mobiel internet | 4G |
| Design | |
| Component voor | Laptop |
| Intern | Ja |
| Compatibele producten | ThinkPad |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -25 - 75 øC |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 90 øC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 42 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoogte | 2,3 mm |
| Gewicht | 6,8 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 53 mm |
| Diepte verpakking | 144 mm |
| Hoogte verpakking | 177 mm |
| Gewicht verpakking | 30 g |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Overige specificaties | |
| Soort | WWAN Card |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |