ThinkPad E14 Gen 7 (Intel) - 14in - Core Ultra 5 226V - 16GB Ram - 512GB SSD - Win11 Pro - 2Y Depot - Qwerty US/Int'l
ITCurry #: M852XQ07 | Article #: 21U200A4MH-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Next-Gen AI-laptop voor zakelijke productiviteit
Ervaar geavanceerde AI-efficiëntie en -productiviteit met de Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 laptop. Deze Copilot+-pc, uitgerust met Intel® Core™ Ultra processors (Series 2) en Intel® Arc™ grafische kaart, is ontworpen om bedrijven te helpen nieuwe niveaus van efficiëntie en innovatie te realiseren met behulp van geavanceerde AI-functionaliteit.
Transformeer je workflow en bereik meer met een Copilot+-pc
Verhoog je productiviteit met on-device AI. Je Copilot+-pc ondersteunt je op slimme wijze bij taken, zoals het snel herstellen van werk, het genereren van tekst en afbeeldingen en het samenvatten van grote hoeveelheden informatie. Automatiseer routines, versnel contentcreatie en behaal snel inzichten, zodat je bedrijf een concurrentievoordeel heeft en tijd vrijmaakt voor strategische groei.
Ontworpen voor zakelijke connectiviteit
Boost je productiviteit met de twee Thunderbolt™ 4-poorten voor razendsnelle gegevens-/beeldschermverwerking, plus meerdere andere poorten, wat zorgt voor een veelzijdige bekabelde hub die voldoet aan alle zakelijke behoeften. Geavanceerde wifi en Bluetooth zorgen voor snelle, stabiele draadloze verbindingen voor moderne werkplekken.
On-Device AI en totale beveiliging
Deze next-gen AI-pc biedt on-device AI voor lokale taakverwerking, waardoor gegevens worden beschermd zonder toegang tot de cloud. Geavanceerde bescherming is ingebouwd met een dTPM, een hybride IR-camera met privacy-shutter, een optionele vingerafdruklezer en een zelfherstellende BIOS.
BETROUWBAARHEID EN SAMENWERKING
Duurzaamheid
Ons doel is om slimmere technologie te leveren die een betere, duurzamere toekomst creëert voor onze klanten, gemeenschappen en de planeet. Daarom streven we naar toonaangevende keurmerken en certificeringen die onze toewijding aan duurzaam productontwerp bevestigen. Samen kunnen we een slimmere toekomst voor iedereen ontwikkelen.
| Design | |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | WUXGA |
| Soort paneel | IPS |
| LED backlight | Ja |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Helderheid | 300 cd/mý |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processormodel | 226V |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,5 GHz |
| Prestatiekernen | 4 |
| Cores met laag energieverbruik | 4 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,5 GHz |
| Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik | 3,5 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,1 GHz |
| Basissnelheid van cores met laag energieverbruik | 2100 MHz |
| Processor cache | 8 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor socket | BGA 2833 |
| Processor basisvermogen | 17 W |
| Maximaal turbovermogen | 37 W |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Copilot+ PC | Ja |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Totale processorprestaties tot | 97 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 40 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 53 TOPs |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 8533 MHz |
| Geheugen form factor | On-board |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| M.2 SSD-grootte | 2242 (22 x 42 mm) |
| Soort optische drive | Nee |
| Ge‹ntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Grafisch | |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Arc Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel Arc Graphics 130V |
| Audio | |
| Audiochip | Senary SN6147 |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Netwerk | |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Soort antenne | 2x2 |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| WWAN | Niet ge‹nstalleerd |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Intel© Thunderbolt 4 | Ja |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| USB Sleep-and-Charge poorten | 1 |
| Prestatie | |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | ThinkPad UltraNav |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Copilot-toets | Ja |
| Software | |
| Taal besturingssysteem | Engels, Frans, Duits, Nederlands, Italiaans |
| Microsoft Copilot | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit | 64 Wh |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Beveiliging | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Smart card-lezer | Nee |
| Windows Hello | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | SSD, Inschakelen, Supervisor, BIOS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 øC |
| Temperatuur bij opslag | 5 - 43 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR 9.0 EPEAT Gold Registered ErP Lot 6/26 RoHS compliant TCO Certified, generation 10 MIL-STD-810H military test passed TšV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 313 mm |
| Diepte | 220,3 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,01 cm |
| Hoogte (achterzijde) | 1,52 cm |
| Gewicht | 1,32 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |