ThinkPad Bluetooth Presenter Mouse (Aura Edition) - Bluetooth - Optical - Thunder Grey
ITCurry #: M852XN67 | Article #: 4Y51T62792Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
56,20
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
An ultra-slim, AI-assisted mouse built for modern hybrid professionals. The ThinkPad Bluetooth Presenter Mouse (Aura Edition) combines precise mouse control and intuitive presentation tools in one sleek, travel-ready design. Switch seamlessly between daily work and presentation modes, enjoy AI-assisted productivity with a dedicated AI button, and stay efficient wherever you work - at your desk, in meetings, or on the go.
| Muis | |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Bewegingsdetectietechnologie | IR LED |
| Bewegingsresolutie | 4000 DPI |
| Scroll type | Wiel |
| Aantal knoppen | 7 |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 5 |
| Aantal bewegingsresolutiemodi | 3 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Certificering | CB, TUV Mark, CE, cTUVus, FCC, IC, IMDA, WPC, SIRIM, NBTC-SDOC, SDPPI, NTC, AITI, TRC, NCC, BSMI, MSIP, VCCI, JRF, KVALITET, ICASA, TRA, NTRA, MOC, PTA, ICT, EQM, BOCRA, ARCT, ETA, NCA, POTRAZ, NOM, EAC, etc. |
| Design | |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Kleur van het product | Grijs |
| Kleurnaam | Thunder Grey |
| Ergonomie | |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Energie | |
| Stroombron | Batterijen |
| Oplaadbaar | Ja |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2 uur |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 106,2 mm |
| Diepte | 57,3 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Gewicht | 60 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Breedte verpakking | 136,5 mm |
| Diepte verpakking | 100,5 mm |
| Hoogte verpakking | 49 mm |
| Gewicht verpakking | 209,7 g |
| Type verpakking | Doos |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium |
| Capaciteit van de accu/batterij | 800 mAh |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}