-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
ThinkPad 256GB PCIe NVMe OPAL2 M.2 2280 SSD is a good choice to upgrade your ThinkPad notebook. It is qualified on select ThinkPad notebooks and is backed by a one year warranty.
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
| Kenmerken | |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| SSD capaciteit | 256 GB |
| Interface | PCI Express |
| NVMe | Ja |
| Component voor | Notebook |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
| Certificering | EMC: CE,FCC,IC,RCM,Morocco,KC,VCCI,BSMI; Safety: c-UL-us,CE,TUV-GS,CB; RoHS: CE,BSMI |
| Compatibele producten | ThinkPad |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoogte | 2,28 mm |
| Gewicht | 9 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 177 mm |
| Gewicht verpakking | 120 g |