Portable USB-C Monitor - ThinkVision M14d - 14in - 2240x1400 - IPS
ITCurry #: M852RR43 | Article #: 63AAUAR6WLFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
413,51
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Resolutie | 2240 x 1400 Pixels |
| HD type | 2.2K |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Display technologie | LED |
| Soort paneel | IPS |
| LED backlight | Ja |
| Backlight type | W-LED |
| Touchscreen | Nee |
| Schermhelderheid (piek) | 375 cd/mý |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/mý |
| Responstijd | 8 ms |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Typische contrastverhouding | 1500:1 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 3000000:1 |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178ø |
| Kijkhoek, verticaal | 178ø |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Responstijd (snel) | 6 ms |
| Pixel pitch | 0,135 x 0,135 mm |
| Pixeldichtheid | 104 ppi |
| Grootte beeld (horizontaal) | 30,1 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 18,9 cm |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| Kleurbereik | 100 procent |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| Prestatie | |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Multimedia | |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Raven Black |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-C |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 1 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| HDMI | Nee |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Nee |
| Ergonomie | |
| VESA-montage | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 1,1 cm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 - 95ø |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 6 W |
| Vermogensverbruik (max) | 7,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Soort voeding | Extern |
| Energie-effici‰ntieschaal | A tot G |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 314,4 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 106,4 mm |
| Gewicht (met standaard) | 600 g |
| Breedte ( zonder voet ) | 314,4 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 4,6 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 215,3 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 400 g |
| Bezel breedte (zijkant) | 4,9 mm |
| Bezel breedte (bovenkant) | 4,9 mm |
| Bezel breedte (onderkant) | 1,89 cm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 384 mm |
| Diepte verpakking | 76 mm |
| Hoogte verpakking | 277 mm |
| Gewicht verpakking | 1,8 kg |
| Type verpakking | Doos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Snelstartgids | Ja |
| Overige specificaties | |
| Certificering | Energy Star Certified, EPEAT Silver, RoHS Eyesafe Display, TšV Low Blue Light (Hardware solution), TšV Rheinland Low Blue Light, TšV Rheinland Flicker Free |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}