-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The ThinkStation Slim 330W AC Adapter (Slim tip) is the perfect replacement or spare power adapter for your Workstation machines. It brings powerful charging speed. You will never be worried about the power supply with this reliable power adapter.
| Kenmerken | |
| Bedoeld voor | Laptop |
| Soort voeding | Binnen |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgangsvermogen | 330 W |
| Spanning | 20 V |
| Output current | 16,5 A |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Compatibiliteit | ThinkStation P3 Tiny Gen 2 ThinkStation P3 Ultra SFF Gen 2 ThinkStation P Series - ThinkStation P3 Tiny Gen 2 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 80 procent |
| Certificaten | |
| Certificering | UL/CSA/IECEE/CB IEC 62368-1/CE EMC/DOE,CEC/FCC and ICES/PSE/NRCS(LOA)/SABS(COC)/SABS/SIRIM/BIS/BSMI/CCC/EAC/IAC/KEBS/KUCAS/NOM/Nrcan/PSB/RCM/Australia safety/SEC/Serbia/SM DOC/SONCAP/TISI/UA TR Mark CoC/DOC (Safety+EMC+RoHS) |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Breedte | 180 mm |
| Diepte | 82 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Gewicht | 1,03 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 260 mm |
| Diepte verpakking | 160 mm |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Gewicht verpakking | 1,21 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |