AC Adapter - ThinkPad Mobile Workstation 140W USB-C GaN Slim - EU
ITCurry #: M852XG60 | Article #: 4X21U28818-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The ThinkPad Mobile Workstation 140W USB-C GaN Slim AC Adapter is the new GaN adapter with slim and compact design. It is your perfect replacement or spare power adapter for your PCs and provides excellent charging speed.
| Kenmerken | |
| Bedoeld voor | Laptop |
| Soort voeding | Binnen |
| Ingangsspanning | 115 - 230 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgangsvermogen | 140 W |
| Spanning | 28 V |
| Output current | 5 A |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Compatibiliteit | ThinkPad P16v Gen 3 (Intel) ThinkPad T1g Gen 8 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 80 procent |
| Certificaten | |
| Certificering | UL/CB/CE EMC/CE Doc/PSE/IRAM/NOM/DOE,ErP,CoC/Nrcan/FCC and ICES/ Mexico MEPS/PSB/CCC/CECP/KC,MSIP/Korea MEPS/RCM/Australia safety/NZ Doc/BSMI/ EAC/Serbia/Ukraine/SII/NRCS/SABS/SIRIM/ISC/SONCAP/KEBS/STZ/INSM/KUCAS/BIS/Morocco/SEC/TISI |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 62,5 mm |
| Hoogte | 22 mm |
| Gewicht | 500 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |