Ironkey Locker+ 50 G2 - 32GB USB Stick - USB 3.2 - FIPS 197 Certified Aes 256-bit Encrypted
ITCurry #: 2935H902 | Article #: IKLP50G2/32GB-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
FIPS 197-gecertificeerd, AES 256-bits versleuteling
Kingston IronKey™ Locker+ 50 G2 USB-stick biedt zakelijke beveiliging met FIPS 197-gecertificeerde AES 256-bits hardwareversleuteling in XTS-modus, inclusief beveiligingen tegen BadUSB en bruteforceaanvallen op wachtwoorden. De LP50 G2 is ook TAA-compatibel.
De LP50 G2 met zijn moderne, nieuw ontworpen behuizing ondersteunt een optie voor meerdere wachtwoorden (beheerder en gebruiker) met de modi Complex en Passphrase. De modus Complex maakt wachtwoorden van 6-16 tekens mogelijk met 3 van de 4 tekensets. De modus Passphrase maakt een numerieke pincode, zin, lijst met woorden of zelfs songteksten van 10 tot 64 tekens lang mogelijk. De beheerder kan een gebruikerswachtwoord inschakelen of het gebruikerswachtwoord opnieuw instellen om de toegang tot gegevens te herstellen. Om te helpen bij het invoeren van het wachtwoord, kan het ""oog""-symbool worden ingeschakeld om het ingevoerde wachtwoord te onthullen, waardoor typfouten die tot mislukte inlogpogingen leiden, worden verminderd. Beveiliging tegen bruteforceaanvallen vergrendelt gebruikers na 10 opeenvolgende ongeldige pogingen om het wachtwoord in te voeren en zal de drive versleuteld wissen als er 10 keer achter elkaar een onjuist beheerderswachtwoord wordt ingevoerd. Tot de extra functies behoren een antivingerafdrukcoating en een ingebouwd virtueel toetsenbord om wachtwoorden te beschermen tegen malware die toetsaanslagen en schermen registreert.
De gebruiksvriendelijke Locker+ 50 G2 heeft een kleine metalen behuizing en een ingebouwde sleutellus om gegevens overal mee naartoe te nemen. De LP50 G2 is door iedereen eenvoudig in te stellen en te gebruiken, zonder dat er een toepassing hoeft te worden geïnstalleerd. Alle benodigde software en beveiliging staat al op de drive. Werkt op zowel Windows® als macOS®, zodat gebruikers toegang hebben tot bestanden van meerdere systemen.
USB-stick met hardwareversleuteling op zakelijk niveau
FIPS 197-gecertificeerde XTS-AES 256-bits versleuteling beveiligt belangrijke gegevens met ingebouwde bescherming tegen BadUSB- en bruteforceaanvallen.
Optie voor meerdere wachtwoorden met de modi Complex of Passphrase
De beheerder kan een gebruikerswachtwoord opnieuw instellen om de gebruiker weer toegang te geven tot gegevens met de modi Complex of Passphrase. Passphrases kunnen een numerieke pincode, een zin met spaties, een lijst met woorden of zelfs songteksten van 10 tot 64 tekens lang zijn.
Extra beveiligingsfuncties
Verminder het aantal mislukte inlogpogingen en vermijd frustratie door het ""oog""-symbool in te schakelen om het ingevoerde wachtwoord te zien. De LP50 G2 is voorzien van een antivingerafdrukcoating en een virtueel toetsenbord om wachtwoorden te beschermen tegen malware die toetsaanslagen en schermen registreert.
| Prestatie | |
| Capaciteit | 32 GB |
| Aansluiting | USB Type-A |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Leessnelheid | 145 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 115 MB/s |
| Ondersteunt Windows | Windows 11, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Home, Windows 11 Pro, Windows 11 x64 |
| Mac-compatibiliteit | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS 26 Tahoe |
| Design | |
| Vormfactor | Dop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal, Kunststof |
| Sleutelring | Ja |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | FIPS 197, 256-bit AES |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 18,6 mm |
| Diepte | 60,6 mm |
| Hoogte | 9,6 mm |
| Gewicht | 22,94 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 101,6 mm |
| Diepte verpakking | 10,7 mm |
| Hoogte verpakking | 114,3 mm |
| Gewicht verpakking | 31,98 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 85 øC |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 15 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 120,7 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 171,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 114,3 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 531,87 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |