Datatraveler Se9 G3 - 64GB USB Stick - USB 3.2 - Dark Nickel
ITCurry #: 2935H906 | Article #: KE-U2X64-1AC-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Stijlvolle premium opslagoplossing voor Type-A-apparaten
Ervaar de combinatie van elegantie en functionaliteit met de DataTraveler SE9 G3 USB 3.2 Gen 1 USB-stick, ideaal voor het opslaan en delen van uw gegevens. Herontdek het tijdloze, bekroonde ontwerp dat nu verbeterd is met hoge snelheden tot 220MB/s lezen en 100MB/s schrijven* voor een snelle, probleemloze gegevensoverdracht op Type-A-hostapparaten.
Verken de uitgebreide opslagopties met nieuwe capaciteiten tot 512GB** die voldoende ruimte bieden voor al uw films, muziek en alle overige bestanden.
USB 3.2 Gen 1-snelheden
Hoge snelheden tot 220MB/s lezen en 100MB/s schrijven*.
Premium metalen behuizing voor stijl en duurzaamheid
Een goudkleurige, volledig metalen behuizing die klein genoeg is voor in uw broekzak, in uw rugzak of aan uw sleutelhanger.
Grote capaciteiten voor veel bestandsopslag
Bewaar en deel films, muziek, onbewerkte foto's en meer met grote capaciteiten tot 512GB**.
| Prestatie | |
| Capaciteit | 64 GB |
| Aansluiting | USB Type-A |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Leessnelheid | 220 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 100 MB/s |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Home, Windows 11 Pro, Windows 11 x64 |
| Mac-compatibiliteit | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Design | |
| Vormfactor | Zonder dop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Sleutelring | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 12,2 mm |
| Diepte | 39 mm |
| Hoogte | 4,6 mm |
| Gewicht | 5 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 101,6 mm |
| Diepte verpakking | 5,6 mm |
| Hoogte verpakking | 114,3 mm |
| Gewicht verpakking | 11,37 g |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 60 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 85 øC |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China, Taiwan |
| Certificaten van naleving | CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), UKCA |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 25 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 114,3 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 120,7 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 94 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 334,48 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |