8GB Ddr4 3200mt/s Reg ECC Single Rank Module (ktl-ts432s8/8g)
ITCurry #: 2935G913 | Article #: KTL-TS432S8/8G-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Kingston memory is designed, manufactured and rigorously tested to meet the exact specifications of each brand name system.
| Kenmerken | |
| Type gebufferd geheugen | Registered (buffered) |
| CAS-latentie | 22 |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 3200 MT/s |
| Component voor | Pc/server |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Ja |
| Geheugen rangschikking | 1 |
| Geheugen voltage | 1.2 V |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |