Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
9,86
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De ValuMouse met snoer heeft drie knoppen en een scrollwiel waarmee u geruisloos kunt klikken wanneer u in een stille omgeving wilt werken en niemand wilt storen. De zeer nauwkeurige optische sensor biedt betrouwbare en responsieve besturing bij het navigeren en het comfortabele, voorgevormde model voelt geweldig voor zowel rechts- of linkshandige gebruikers. Kan eenvoudig worden geïnstalleerd via Plug & Play en heeft een standaard USB-snoeraansluiting. De muis is duurzaam en heeft een beperkte garantie van 5 jaar.
| Muis | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Scroll type | Wiel |
| Aantal knoppen | 3 |
| Aanbevolen gebruik | PC |
| Design | |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Kleur van het product | Zwart |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 134 mm |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Hoogte verpakking | 198 mm |
| Gewicht verpakking | 200 g |
| Overige specificaties | |
| Speciale eigenschappen | Ambidextrous Design |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 10; macOS 10.10 or above; macOS X 10.11; Chrome OS 44 or above; macOS 10.9; Windows 8; Windows 11; Windows 7; Windows 8.1 |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet (EU) | 300 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 5 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 150 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 400 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 240 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,28 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 820 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}