-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Kensingtonin langallisessa ValuKeyboars-näppäimistö on roiskeenkestävä kalvo, joka kestää kahvi-, vesi- ja muut nesteroiskeet. Painonäppäimiä on poikkeuksellisen miellyttävä käyttää, ja näppäimistö on helppo ottaa käyttöön luotettavan Plug & Play -asennuksen ja 1,5 metrin USB-kaapelin avulla.
| Toetsenbord | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Bedoeld voor | Pc/server |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Diepte verpakking | 484 mm |
| Hoogte verpakking | 40 mm |
| Gewicht verpakking | 794 g |
| Overige specificaties | |
| Compatibele besturingssystemen | macOS 10.9; macOS; macOS X 10.11; Windows 7; Windows 8; Windows 10; Windows 11; Windows 7 or above; macOS 10.10 or above; macOS 10.14 or above |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Nettogewicht pallet | 0 g |
| Producten per pallet (EU) | 175 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 5 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 215 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 210 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,35 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 3,86 kg |
| Producten per pallet (UK) | 250 stuk(s) |
| Minimum bestelhoeveelheid | 5 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |