-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Met de SmartFit™ Space-Saving Monitor Arm is het eenvoudig om de juiste ergonomische monitorafstelling te vinden, zelfs voor bureaus die qua diepte smal zijn. De eenvoudige, niet-permanente montage is inclusief het benodigde gereedschap en de vooraf gemonteerde C-klem die naar de voorzijde van bureau is gericht, waardoor montage veel eenvoudiger is, vooral in krappe ruimten (inclusief optionele oogbevestiging).
| Montage | |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 625 mm |
| Diepte verpakking | 180 mm |
| Hoogte verpakking | 112 mm |
| Gewicht verpakking | 2,8 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet (UK) | 80 stuk(s) |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |