-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Bescherm al uw laptops of Chromebooks™ en de vertrouwelijke informatie die zich erop bevindt tegen diefstal met de Serialised Combination Laptop Lock 25-Pack van Kensington, de nummer 1 als het gaat om laptopsloten. Dankzij een manipulatiebestendig slothoofd met drukknopvergrendeling kan de T-Bar™ eenvoudig worden bevestigd aan het Kensington Security Slot™ dat zich op de meeste laptops bevindt. Om het IT gemakkelijk te maken wordt elk slot geleverd met een vooraf ingestelde 4-cijferige combinatie en ons Register & Retrieve-programma in de cloud zorgt ervoor dat u snel al uw combinaties kunt opgeven en opzoeken voor als u die bent vergeten.
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Beste gebruik | Laptop, PC |
| Slot type | Combinatieslot |
| kabelslot veiligheids functies | Combinatie-/sleutelcoderegistratie, T-stang |
| Materiaal | Koolstof |
| Aantal meegeleverde sleutels | 4 |
| Geschikt voor | Notebook; Desktop PCs |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Diameter van de kabel | 4,4 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 160 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 83014090 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |