Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
42,61
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Ontworpen voor de Kensington Nano Security Slot, beveiligt het NanoSaver®-laptopslot met sleutel ultradunne laptops, tablets en 2-in-1’s met dezelfde kwaliteit en sterkte die Kensington al meer dan 25 jaar tot The Professionals’ Choice™ maken. Het NanoSaver®-laptopslot met sleutel is ontwikkeld op basis van strenge specificaties en gepatenteerde technologieën, heeft rigoureuze tests onder zware omstandigheden doorstaan en biedt een nieuwe generatie beveiliging voor ultradunne apparaten.
| Kenmerken | |
| Beste gebruik | Laptop |
| Slot type | Sleutel |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Soort kabel | Standard |
| Gewicht en omvang | |
| Diameter van de kabel | 5 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet (EU) | 1650 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 5,23 kg |
| Nettogewicht pallet | 5,23 kg |
| Pallet brutobreedte | 16,6 cm |
| Pallet brutolengte | 42,2 cm |
| Pallet brutohoogte | 15,6 cm |
| Technische details | |
| Vergrendelmanagement | Standard Keyed |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}