-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De exclusief voor de Surface Pro Copilot+ PC 12 ontworpen BlackBelt™ EQ Rugged Case voor Surface Pro Copilot+ PC 12 is de ultieme hoes voor het beschermd houden van uw apparaat. Met valbescherming op militair niveau en geavanceerde functies voor betere productiviteit en beveiliging bent u op alles voorbereid met deze hoes voor de Surface Pro Copilot+ PC 12. Het plastic in dit product bestaat voor 40% uit PCR-materiaal (post-consumer recycled)*. De hoes zorgt voor compromisloze functionaliteit en is voorzien van een dun, anti-slip ontwerp met structuuroppervlak. Profiteer van voordelen als eenvoudige toegang tot alle poorten, ingebouwde kanalen voor afvoer van warmte en een verstelbare handgreep voor platte positionering. De hoes is daarnaast aangepast op de standaard van de Surface Pro Copilot+ PC 12, compatibel met privacyfilters en voorzien van een elastische band voor het vastmaken van uw Flex-, Type Cover- of Signature-toetsenbord. 2 jaar beperkte garantie inbegrepen.
* Met uitzondering van de siliconen handgreep en toetsenbordhouder.
| Kenmerken | |
| Compatibiliteit | Surface Pro 12" (1st Ed) |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Certificering | MIL-STD-810H Method 516.8 Drop Tested; MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 320 mm |
| Diepte verpakking | 4,8 mm |
| Hoogte verpakking | 202 mm |
| Gewicht verpakking | 260 g |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 323 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 205 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 215 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2,99 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 2,63 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |