-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Bedien uw Cisco-telefoon via uw Jabra-headset. De Jabra LINK 14201-43 biedt Elektronische hookswitch-bediening (EHS) voor Jabra draadloze headsets en Cisco Unified IP phone 6945, 78xx, 79xx en 88xx series. De draadloze headsets van Jabra met EHS-functionaliteit vergroten de productiviteit, aangezien ze gebruikers de mogelijkheid bieden op afstand oproepen te beantwoorden en beëindigen terwijl ze niet aan hun bureau zijn.
De Jabra LINK™ 14201-43 biedt Elektronische hookswitch-bediening (EHS) voor Jabra draadloze headsets en Cisco Unified IP phone 6945, 78xx, 79xx en 88xx series.
| Kenmerken | |
| Type product | EHS-adapter |
| Merkcompatibiliteit | Cisco |
| Compatibiliteit | IP6945, 78xx, 79xx & 88xx Jabra PRO 9400, 920, 925 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Elektronische haakschakelaar (EHS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Bluetooth | Ja |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 160 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 10 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85189000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 167 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 395 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 399 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 5,9 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 100 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |