Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
88,56
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Jabra Perform 45 SE is een lichtgewicht en discrete Bluetooth® mono-headset met een beltijd tot wel 27 uur, zodat winkelmedewerkers altijd bereikbaar blijven.
| Prestatie | |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband, oorhaak |
| Headset type | Monauraal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volumeregeling | Knop |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP54 |
| LED-indicatoren | Bluetooth |
| Virtuele surround | Nee |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Gehoorbeschermingstechnologie‰n | Sidetone-technologie |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Doorgelust | Nee |
| HD-stem | Nee |
| Automatisch verbinden | Nee |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC), Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Thermoplastic polyurethaan (TPU) |
| Refurbished | Nee |
| Unified communications | Nee |
| Krachtige bas | Nee |
| Push-to-Talk (PTT) | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Certificering | ISED;FCC;REACH;Proposition 65;CE;RoHS |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, SBC, HSP, HFP |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Aansluitbereik | 100 m |
| Hoofdtelefoon | |
| Maximum input vermogen | 5 mW |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Diameter van de luidspreker | 1 cm |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| HearThrough | Nee |
| Microfoon | |
| Frequentie microfoon | 50 - 14000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -38 dB |
| Aantal microfoons | 2 |
| Microfoon mute | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 100 mAh |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Gesprekstijd | 11 uur |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2,5 uur |
| Snel opladen | Nee |
| Vervangbare batterij | Nee |
| Standby tijd | 90 uur |
| Muziekspeler | |
| FM-radio | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 60 øC |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 45 øC |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 20 g |
| Verpakking | |
| Verpakkingsbreedte (imperiaal) | 13,2 cm (5.2") |
| Verpakkingsdiepte (imperiaal) | 4,06 cm (1.6") |
| Verpakkingshoogte (imperiaal) | 17,3 cm (6.8") |
| Breedte verpakking | 131 mm |
| Diepte verpakking | 41,5 mm |
| Hoogte verpakking | 171 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Oplaadhouder | Nee |
| Oplaadstation | Nee |
| Opbergetui | Nee |
| Oordopjesmateriaal | Silicone |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Technische details | |
| Oordopjes | 3 eargels (one premounted standard eargel) |
| Gemakkelijke koppeling | Ja |
| Multipoint-connectiviteit | Nee |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Leveranciersinformatie | |
| Oplaadtijd | 120 min |
| Overige specificaties | |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| USB kabel lengte | 1,2 m |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Talen voor spraakbegeleiding | Engels |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Direct;Jabra Xpress |
| Luidspreker | Nee |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 14 - 140 øF |
| Beschermetui | Nee |
| Spraakbesturing | Ja |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Verpakkingsinhoud | Headset;3 sizes of EarGels;Safety Information and Warranty;USB-C to USB-A cable |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}