Headset Evolve3 85 MS - Stereo - Bluetooth - USB-C - Black - Wireless Charging Pad
ITCurry #: 95075491 | Article #: 38599-999-889-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Evolve3 85 is een complete transformatie van wat een professionele headset kan zijn. Ontwikkeld voor een wereld waarin je overal kunt vergaderen, afleidingen voortdurend aanwezig zijn en snelheid belangrijk is, verandert het de dagelijkse chaos van het nieuwe werken in een unstoppable stroom. Jabra ClearVoice™ gebruikt een AI-gestuurde deep learning-technologie, getraind met 60 miljoen zinnen, om je spraak als nooit tevoren te isoleren van achtergrondgeluiden. Jabra Advanced ANC™ past zich dynamisch aan je pasvorm en omgeving aan, blokkeert afleidingen en houdt je focus vast. Voor zowel muziek als gesprekken. Evolve3 85 is klaar voor AI en gebouwd om soepel te integreren met je Gen AI-assistent naar keuze. Bovendien herkent hij meer dan 9 van de 10 woorden nauwkeurig voor AI-toepassingen, zodat je prompts meteen de eerste keer aankomen. Geen herhalingen, geen getyp, gewoon direct resultaat. Er is geen compromis tussen er goed uitzien en goed klinken. De Evolve3 85 heeft een strak ontwerp en professionele prestaties, gebouwd op duurzame, vervangbare onderdelen. Veilig. Duurzaam. Op alles voorbereid. Dit is geen upgrade. Het is een reset. Word unstoppable met Evolve3 85.
| Prestatie | |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| LED-indicatoren | Call |
| Virtuele surround | Nee |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Ja |
| Clear-Voice-technologie | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Geoptimaliseerd voor | Microsoft Teams |
| Gehoorbeschermingstechnologie‰n | Sidetone-technologie, Jabra PeakStop, Jabra IntelliTone |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Doorgelust | Nee |
| HD-stem | Nee |
| Automatisch verbinden | Ja |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Refurbished | Nee |
| Unified communications | Ja |
| Krachtige bas | Nee |
| Push-to-Talk (PTT) | Nee |
| Werkt met de Google Assistent | Ja |
| Werkt met Apple Siri | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Land van herkomst | Maleisi‰ |
| Certificering | Microsoft Teams;Microsoft Open Office certification;Zoom;Google Meet;Apple MFi;Apple Find My;Google Find Hub Network;Google Fast Pair;Works with all leading UC platforms;Microsoft Swift Pair;Intel BT EVO |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| 3,5mm-connector | Ja |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, LC3, SBC, AVRCP, HSP, HFP, SPP, PBP, TMAP |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Frequentierespons (muziekmodus) | 20 - 20000 Hz |
| Frequentierespons (gespreksmodus) | 100 - 14500 Hz |
| Aansluitbereik | 30 m |
| Hoofdtelefoon | |
| Maximum input vermogen | 20 mW |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Impedantie | 35 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 108,5 dB |
| Diameter van de luidspreker | 3,2 cm |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukkingstype | Passief |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| HearThrough | Ja |
| Microfoon | |
| Frequentie microfoon | 100 - 14500 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -36 dB |
| Aantal microfoons | 6 |
| Microfoon mute | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 925 mAh |
| Continue audio-afspeeltijd | 120 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met ANC) | 55 uur |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Gesprekstijd | 25 uur |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
| Snel opladen | Ja |
| Snelle oplaadtijd | 10 min |
| Gesprekstijd (ANC aan) | 21 uur |
| Vervangbare batterij | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Muziekspeler | |
| FM-radio | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 45 øC |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 55 øC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 194 mm |
| Diepte | 83 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Gewicht | 220 g |
| Verpakking | |
| Verpakkingsbreedte (imperiaal) | 18,6 cm (7.32") |
| Verpakkingsdiepte (imperiaal) | 22 cm (8.66") |
| Verpakkingshoogte (imperiaal) | 6,2 cm (2.44") |
| Breedte verpakking | 186 mm |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 62 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Oplaadhouder | Nee |
| Oplaadstation | Nee |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Draadloos oplaadpad | Ja |
| Opbergetui | Ja |
| Oorkussenmateriaal | Stof/Weefsel |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Leveranciersinformatie | |
| Oplaadtijd | 180 min |
| Certificaten | |
| Gecertificeerd voor Microsoft Teams | Ja |
| Technische details | |
| Gemakkelijke koppeling | Nee |
| Multipoint-connectiviteit | Ja |
| Overige specificaties | |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| USB kabel lengte | 1,2 m |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Andere ondersteundende systemen | Linux |
| Diepte (imperiaal) | 8,31 cm (3.27") |
| Hoogte | 15 cm (5.91") |
| Breedte | 19,4 cm (7.64") |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Plus;Jabra Direct;Jabra Xpress |
| Luidspreker | Nee |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Batterij-indicator | Ja |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Levensduur van de batterij (snel opladen) | 10 uur |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 14 - 113 øF |
| Beschermetui | Nee |
| Kabellengte | 9,91 cm (3.9") |
| Spraakbesturing | Nee |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Link 390 Bluetooth adapter;Carry case;usb-c to usb-c cable;Wireless charging pad (SKU dependent);3.5mm audio cable;Warranty and warning leaflets |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |