-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Topgesprek.
Een hoge gesprekskwaliteit vereist uitstekende telefoonprestaties, waarbij de naadloze professionele audio het verschil maakt. We schroefden de sterke telefoonprestaties van onze wereldleidende Evolve Serie nog verder op met drie krachtige professionele microfoons op strategische punten en door toepassing van onze hoogwaardige digitale chipset, gecombineerd met de nieuwste signaalverwerkingstechnologie. De uitkomst is een perfecte gesprekskwaliteit, telkens weer.
Dat gesprek klonk niet gewoon goed. Deze kwaliteit is de nieuwe norm.
Gemaakt voor UC-platforms.
Tevredenheid wordt tegenwoordig niet vaak meer gegarandeerd, maar wij beginnen er weer mee: de Evolve2 65 werkt op alle belangrijke Unified Communications (UC) platforms voor een echt naadloze samenwerking.
Als Microsoft Teams uw UC-platform is, hebben we een Teams-gecertificeerde variant voor u, perfect afgestemd en verbeterd voor een optimale gebruiksbeleving.
Hoor het verschil
In ons ultramoderne geluidslaboratorium hebben we een rumoerige kantooromgeving nagebootst, met een soundtrack met kantoorgesprekken die via een luidspreker in een namaakhoofd wordt afgespeeld. Vervolgens hebben we elk product op precies dezelfde manier getest als dezelfde soundtrack met kantoorgesprekken, waarbij we de prestaties van de microfoon hebben geregistreerd, om te laten zien hoe het gesprek klinkt voor uw gesprekspartner.
Klinkt zo goed dat u het voelt.
In deze headset hebben we krachtige lektolerante 40 mm speakers gemonteerd, aangestuurd door onze meest geavanceerde digitale chipset ooit. Via de Evolve klinkt de muziek al prachtig terwijl u werkt. Met de Evolve2 hebben we de geluidskwaliteit naar een hoger niveau getild.
Het is een professionele headset zoals u nog nooit had.
Geluiddicht voor uw oren.
Op het kantoor of onderweg, het lawaai op de achtergrond kan echt hinderlijk zijn bij uw werk. Zet uw Evolve2 65 op en voel het lawaai meteen verdwijnen, zodra de ovale isolerende kussens en de nieuwe schuine oorschelpen effectief uw omgeving effectief blokkeren door een passieve demping zoals u niet eerder beleefde.
U zou het een stiltekamer voor uw hoofd kunnen noemen.
Ongestoord werken.
Ons in-gesprek-lampje is nu nog handiger, want het is van alle kanten zichtbaar. Het rode lampje gaat vanzelf aan als u in gesprek of in vergadering bent. U kunt het met één knopdruk ook zelf inschakelen. Dus als u druk bent, ziet werkelijk iedereen dat gelijk en kunt u ongestoord verder.
Geconcentreerd werken was nog nooit zo gemakkelijk.
Dagenlang stroom.
De ene na de andere bespreking, u loopt door de gangen of werkt buiten: het maakt niet uit, want uw headset kan het tempo aan. Onze geavanceerde accutechnologie en die onvoorstelbare kleine chipset maken dat we alles uit deze krachtige draadloze headset halen. Uniek op de wereld: een accuduur van 37 uur*.
Maar u krijgt van ons ook een handige oplaadhouder, voor het geval dat.
Puur comfort. Pure luxe.
We wilden een draadloze headset maken die zo fijn aanvoelt dat u vergeet wat erop uw hoofd zit. We ontwierpen de perfecte vorm, gebaseerd op de biometrie van honderden hoofden. Toen monteerden we oorkussentjes uit zacht traagschuim, dat zich naar uw oren vormt. En voor de eindmontage kozen we duurzame premium materialen.
Ware luxe is immers dat u de headset gewoon niet meer voelt.
Toekomstbestendig.
Bij deze headset gaat dat echt ergens over. Met zijn baanbrekende technologie is deze headset zijn tijd ver vooruit. Maar omdat we altijd vooruit kijken, staan er al firmware-upgrades en value packs klaar om hem nog beter te maken.
En dit is nog maar het begin...
Jabra Direct
Jabra Direct zorgt ervoor dat uw headset altijd over de nieuwste firmware beschikt, zodat u verzekerd bent van de meest recente functies, bugfixes en eenvoudige toegang tot compatibiliteitsupdates. Met het gebruiksvriendelijke Direct Dashboard is het eenvoudiger dan ooit om up-to-date te blijven.
| Prestatie | |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| LED-indicatoren | Bluetooth, Call |
| Virtuele surround | Nee |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Geoptimaliseerd voor | Microsoft Teams |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Ja |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Doorgelust | Nee |
| HD-stem | Nee |
| Automatisch verbinden | Ja |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Refurbished | Nee |
| Unified communications | Nee |
| Krachtige bas | Nee |
| Push-to-Talk (PTT) | Nee |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Certificering | Avaya;Cisco;Unify;Mitel;Microsoft Teams;Zoom;Google Meet;Amazon Chime |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-A |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, SBC, AVRCP, HSP, HFP, SPP |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Frequentierespons (muziekmodus) | 20 - 20000 Hz |
| Frequentierespons (gespreksmodus) | 100 - 8000 Hz |
| Aansluitbereik | 30 m |
| Hoofdtelefoon | |
| Maximum input vermogen | 30 mW |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid koptelefoon | 117 dB |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| HearThrough | Nee |
| Microfoon | |
| Frequentie microfoon | 100 - 8000 Hz |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Microfoon mute | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue audio-afspeeltijd | 24 uur |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Snel opladen | Ja |
| Gesprekstijd (ANC aan) | 24 uur |
| Vervangbare batterij | Nee |
| Standby tijd | 67 uur |
| Muziekspeler | |
| FM-radio | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 45 øC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 60,5 mm |
| Diepte | 157 mm |
| Hoogte | 186 mm |
| Gewicht | 176,4 g |
| Verpakking | |
| Verpakkingsbreedte (imperiaal) | 5,31 cm (2.09") |
| Verpakkingsdiepte (imperiaal) | 18,9 cm (7.43") |
| Verpakkingshoogte (imperiaal) | 21,7 cm (8.55") |
| Breedte verpakking | 53 mm |
| Diepte verpakking | 188,5 mm |
| Hoogte verpakking | 250 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Oplaadhouder | Nee |
| Oplaadstation | Nee |
| Opbergetui | Nee |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Technische details | |
| Gemakkelijke koppeling | Ja |
| Multipoint-connectiviteit | Nee |
| Certificaten | |
| Gecertificeerd voor Microsoft Teams | Ja |
| Leveranciersinformatie | |
| Oplaadtijd | 90 min |
| Overige specificaties | |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Gesproken begeleiding | Ja |
| Diepte (imperiaal) | 15,7 cm (6.18") |
| Hoogte | 18,6 cm (7.32") |
| Breedte | 6,05 cm (2.38") |
| Diepte apparaat (met standaard) | 188,5 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 250 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 103,5 mm |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Plus;Jabra Direct;Jabra Sound+;Jabra Xpress |
| Luidspreker | Nee |
| Gespreksbeheer | Remote Call Control (RCC) |
| Type oorkussen | Leatherette size M |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Afmetingen product met standaard (b x d x h) | 103,6 x 188,7 x 217,2 mm (4.08 x 7.43 x 8.55") |
| Beschermetui | Ja |
| Spraakbesturing | Ja |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Carry case;Bluetooth adapter;User documents;USB cable |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |