Headset Evolve 75 UC - Stereo - Bluetooth - incl Charging Stand
ITCurry #: 95073460 | Article #: 7599-838-199-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Evolve 75 is een draadloze headset met superieure Active Noise Cancellation en geïntegreerd in gesprek-lampje om uw productiviteit te vergroten. Dankzij dubbele connectiviteit met twee Bluetooth®-apparaten kunt u oproepen beantwoorden en naar muziek luisteren door dezelfde headset en biedt u de vrijheid om 30 m weg te gaan van uw smartphone en/of pc.
De Evolve 75 is ontworpen voor concentratie op kantoor en is een premium draadloze headset voor professionals die storende ruis willen vermijden en mobiliteit op de werkplek nodig hebben. Stelt u in staat tot 30 m weg te gaan van uw verbonden apparaat, biedt de hele dag comfort, is voorzien van een geïntegreerd in gesprek-lampje en is gecertificeerd voor Skype for Business, Cisco en meer.
| Prestatie | |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedieningstoetsen | Volume +, Volume - |
| Volumeregeling | Knop |
| Gehoorbeschermingstechnologie‰n | Jabra Safetone G616 |
| Muziek afspelen | Ja |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| HD-stem | Ja |
| Automatisch verbinden | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | Micro-USB |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profielen | A2DP |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Aansluitbereik | 30 m |
| Hoofdtelefoon | |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 150 - 6800 Hz |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Microfoon mute | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Continue audio-afspeeltijd | 17 uur |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Gesprekstijd | 18 uur |
| Batterij-oplaadindicatie | Ja |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2 uur |
| Oplaadtijd | 2,5 uur |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 177 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 240 mm |
| Diepte verpakking | 100,5 mm |
| Hoogte verpakking | 183 mm |
| Gewicht verpakking | 950 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Oplader | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Opbergetui | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 260 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 433 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 385 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 8,23 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 8 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Gesproken begeleiding | Ja |
| Gespreksbeheer | Y |
| Soort aansluiting | Bluetooth |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |