-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Professionele headset met eenvoudige gespreksafhandeling en een geweldige geluidskwaliteit voor gesprekken en muziek
Evolve 20 is ontworpen voor eenvoudig oproepbeheer en is een bedrade headset op instapniveau voor professionals die geweldig geluid nodig hebben voor gesprekken en muziek. Met de bedieningsunit kunt u gesprekken beantwoorden en dempen en met de eenvoudige aansluiting kunt u gemakkelijk aan de slag met uw pc. Voorzien van kunstleer oorkussentjes en op-het-oordesign om de hele dag lang gebruikt te kunnen worden.
| Prestatie | |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| Virtuele surround | Nee |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Geoptimaliseerd voor | Microsoft Teams |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| Doorgelust | Nee |
| HD-stem | Ja |
| Automatisch verbinden | Nee |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Refurbished | Nee |
| Unified communications | Nee |
| Krachtige bas | Nee |
| Push-to-Talk (PTT) | Nee |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Certificering | Microsoft Teams |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, SBC |
| Hoofdtelefoon | |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| HearThrough | Nee |
| Microfoon | |
| Gevoeligheid microfoon | -30 dB |
| Microfoon mute | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Snel opladen | Nee |
| Vervangbare batterij | Nee |
| Muziekspeler | |
| FM-radio | Nee |
| Verpakking | |
| Verpakkingsbreedte (imperiaal) | 18 cm (7.09") |
| Verpakkingsdiepte (imperiaal) | 23 cm (9.06") |
| Verpakkingshoogte (imperiaal) | 3,51 cm (1.38") |
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Diepte verpakking | 230 mm |
| Hoogte verpakking | 35 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Oplaadhouder | Nee |
| Oplaadstation | Nee |
| Opbergetui | Nee |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Certificaten | |
| Gecertificeerd voor Microsoft Teams | Ja |
| Technische details | |
| Gemakkelijke koppeling | Nee |
| Multipoint-connectiviteit | Nee |
| Overige specificaties | |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| USB kabel lengte | 2,15 m |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Gespreksbeheer | Remote Call Control (RCC) |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Direct |
| Luidspreker | Nee |
| Type oorkussen | Leatherette size L |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Beschermetui | Nee |
| Spraakbesturing | Nee |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Verpakkingsinhoud | Headset;USB controller- (call control unit) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |