Headset Biz 1500 - Stereo - USB - Noise Cancelling - Wideband Boom Ip Telephony
ITCurry #: 95073340 | Article #: 1559-0159Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
63,71
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Jabra BIZ 1500 is betaalbare professionele bedrade headset, gebouwd voor kostenbewuste contact centers. Met noise cancellation-technologie wordt achtergrondgeluid gereduceerd voor een professionelere klantervaring tijdens elk gesprek.
Kostenefficiënte, professionele bedrade headset voor softphones. Een duo headset met USB-connectiviteit met laptops voor het gebruik met softphones. Voorzien van een bedieningsunit voor eenvoudige regeling van volume en mute-stand tijdens een gesprek.
| Prestatie | |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Virtuele surround | Nee |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Gehoorbeschermingstechnologie‰n | Jabra PeakStop |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| Doorgelust | Nee |
| HD-stem | Nee |
| Automatisch verbinden | Nee |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Refurbished | Nee |
| Unified communications | Ja |
| Krachtige bas | Nee |
| Push-to-Talk (PTT) | Nee |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Certificering | FCC;CE;RoHS;REACH;Works with all leading UC platforms |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth-profielen | AAC, SBC |
| Hoofdtelefoon | |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| HearThrough | Nee |
| Microfoon | |
| Microfoon mute | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Snel opladen | Nee |
| Vervangbare batterij | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja, MacOS |
| Muziekspeler | |
| FM-radio | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 116 g |
| Verpakking | |
| Verpakkingsbreedte (imperiaal) | 18 cm (7.08") |
| Verpakkingsdiepte (imperiaal) | 1,98 cm (0.78") |
| Verpakkingshoogte (imperiaal) | 23 cm (9.05") |
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Diepte verpakking | 20 mm |
| Hoogte verpakking | 230 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Oplaadhouder | Nee |
| Oplaadstation | Nee |
| Opbergetui | Nee |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, WEEE, UL |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Technische details | |
| Gemakkelijke koppeling | Nee |
| Multipoint-connectiviteit | Nee |
| Overige specificaties | |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Andere ondersteundende systemen | Linux |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Direct;Jabra Xpress |
| Luidspreker | Nee |
| Type oorkussen | Foam size M |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Beschermetui | Nee |
| Spraakbesturing | Nee |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Verpakkingsinhoud | Headset;User documents |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}