Touch Monitor - ProLite T1521MSC-B2 - 15in - 1024x768 (XGA) - Black
ITCurry #: 89303341 | Article #: T1521MSC-B2-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The ProLite T1521MSC-B2 15” touchscreen is based on projected capacitive technology, offering optimal seamless and accurate touch response. Due to its glass overlay, it guarantees high durability, scratch-resistance and perfect picture performance. A solid and steady base supports the touchscreen with an adjustable stand offering up to 70 degree tilt angles. Menu buttons are located on the back of the screen which can be locked to prevent tampering, and includes a handy function to deactivate the touchscreen for cleaning. The ProLite T1521MSC-B2 is an incredibly powerful touch solution, perfect for instore retail purposes.
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 38,1 cm (15") |
| Resolutie | 1024 x 768 Pixels |
| HD type | XGA |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 4:3 |
| Display technologie | LED |
| Soort paneel | TN |
| Backlight type | LED |
| Touchscreen | Ja |
| Touch screen type | Tafelblad |
| Touchscreen technologie | Projected capacitive-systeem |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| Schermhelderheid (piek) | 370 cd/mý |
| Helderheid (typisch) | 370 cd/mý |
| Helderheid | 325 cd/mý |
| Responstijd | 8 ms |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Typische contrastverhouding | 800:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 170ø |
| Kijkhoek, verticaal | 160ø |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Pixel pitch | 0,297 x 0,297 mm |
| Frequentiebereik horizontaal | 31,4 - 60 kHz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 30,4 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 22,8 cm |
| Schermdiameter in centimeters | 38 cm |
| DDC/CI | Ja |
| Hardheid oppervlak | 7H |
| Prestatie | |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync | Nee |
| Multimedia | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Design | |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| Glas dikheid | 1,2 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| USB Touch port | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Ergonomie | |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | 10 - 70ø |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| On Screen Display (OSD)-talen | Duits, Engels, Spaans, Frans, Italiaans, Japans, Nederlands, Russisch |
| Aantal On Screen Display-talen | 8 |
| Energie | |
| Energie-effici‰ntieklasse (SDR) | E |
| Energie-effici‰ntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 11 kWu |
| Stroomverbruik (typisch) | 16 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 1,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 12 V |
| Soort voeding | Extern |
| Energie-effici‰ntieschaal | A tot G |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 340,5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 198 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 308 mm |
| Gewicht (met standaard) | 3,5 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC, USB, HDMI |
| Stroomadapter inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Overige specificaties | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IPX3 |
| Compatibele besturingssystemen | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Gebruikersknoppen | picture (backlight, brightness, contrast, sharpness), display (auto adjustment, H position, V position, pixel clock, phase), color (color temp, picture mode), input, audio (volume, mute), other (reset, OSD time, OSD H position, OSD V position, language), information |
| Helderheid | 325 cd/mý |
| Verpakkingsinhoud | AC adapter, mylar sheet (for VESA mount) |
| Actief weergavegebied (b x h) | 304 x 228 mm |
| Touch-methode | stylus, finger, glove (latex) |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Hoogte | 308 mm |
| Breedte | 340,5 mm |
| Diepte | 198 mm |
| Bedieningspaneel | Menu, Up/Left/ Auto adjustment button, Down/Right button, Return/Exit button, Power |
| Certificaten van naleving | CE, cULus, EAC, REACH, RoHS, UKCA, WEEE |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |