EliteDesk 8 Mini G1a AI - AI 7 350 - 32GB RAM - 512GB SSD - Win11 Pro - Qwerty US/Int'l
ITCurry #: 1170RWW6 | Article #: 998V5ET#ABHFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
1288,55
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De power van Next Gen AI in een Mini voor innovatieve ideeën
Draai meerdere AI-gebaseerde toepassingen[4] tegelijk om de productiviteit te verhogen met ononderbroken workflows op de HP EliteDesk 8 Mini G1a Next Gen AI-pc. Dankzij de veelzijdige plaatsingsopties en geavanceerde beveiligingsfuncties is dit de ideale keuze voor elke werkruimte.
| Processor | |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processormodel | 350 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Processor cache | 16 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Copilot+ PC | Ja |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | AMD Ryzen AI |
| NPU-prestaties tot | 50 TOPs |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Non-ECC | Ja |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal storage drives ge‹nstalleerd | 1 |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| NVMe | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Grafisch | |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon Graphics |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon 860M |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Fabrikant van de WLAN-controller | MediaTek |
| WLAN-controller-model | MediaTek MT7925 |
| Soort antenne | 2x2 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Design | |
| Type behuizing | Mini PC |
| Kleurnaam | Jack black |
| Land van herkomst | China, Thailand |
| Prestatie | |
| Markt positionering | Premium |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Type product | Mini PC |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Meegeleverde software | HP Wolf Pro Security-editie (1 jaar) |
| Brand-specifieke functies | |
| HP Kunstmatige intelligentie | AI PC |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199485302225 |
| HP-segment | Bedrijf |
| Energie | |
| Netvoeding | 90 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 90 procent |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT |
| Duurzame technologie‰n en materialen | Bulkverpakking beschikbaar; De kussens van vormkarton in de doos zijn 100% duurzaam geproduceerd en recyclebaar; Ocean-bound plastic in de speakerbehuizing en de I/O-strip; 55% PCR-materiaal; 100% gerecyclede zeldzame aardelementen in speaker; De buitenverpakking en gegolfde kussens zijn 100% duurzaam geproduceerd en recyclebaar |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 177 mm |
| Diepte | 181 mm |
| Hoogte | 177 mm |
| Gewicht | 1,42 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 481 mm |
| Diepte verpakking | 105 mm |
| Gewicht verpakking | 2,95 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Invoerapparaat model | HP 125 Wired Mouse |
| Leveranciersinformatie | |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar (1-1-1) garantie omvat 1 jaar garantie op onderdelen, arbeid en reparatie onsite. De algemene voorwaarden verschillen per land. Bepaalde beperkingen en uitsluitingen zijn van toepassing. |
| Toetsenbord | |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Audio | |
| Audiochip | Realtek ALC3252 |
| Technische details | |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 43211507 |
| Geheugenmodule type | SODIMM |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}