Desktop Monitor - Series 5 524sh - 24in - 1920x1080 (FHD) - IPS - Height Adjustable
ITCurry #: 1170RCW8 | Article #: 94C19AA#ABBFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
176,16
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De vrijheid om op je eigen manier te werken
De in hoogte verstelbare HP Serie 5 23,8 inch FHD-monitor is de perfecte oplossing voor elk project en voor elke vergadering. Het elegante design past in elke werkruimte. En door het prachtige scherm, de verstelbare standaard en het optimale comfort kun je nog productiever werken. Werk nog flexibeler door de verbeterde visuele prestaties, hoge contrastratio en refresh rate.[1]
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Display technologie | LCD |
| Soort paneel | IPS |
| LED backlight | Ja |
| Backlight type | Edge LED |
| Touchscreen | Nee |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/mý |
| Responstijd | 5 ms |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800 (WXGA), 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Typische contrastverhouding | 1500:1 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 10000000:1 |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178ø |
| Kijkhoek, verticaal | 178ø |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Responstijd (snel) | 5 ms |
| Pixel pitch | 0,28 x 0,28 mm |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 113 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 100 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| Digitale horizontale frequentie | 30 - 113 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 100 Hz |
| Schermdiameter in centimeters | 60,5 cm |
| Waasniveau | 25 procent |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| Kleurbereik | 99 procent |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Prestatie | |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| HP-segment | Thuis |
| Multimedia | |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Design | |
| Markt positionering | Thuis |
| Kleur van het product | Zilver |
| Afneembare standaard | Ja |
| Voetenkleur | Zilver |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| HDCP | Ja |
| Ergonomie | |
| VESA-montage | Nee |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| In hoogte verstelbaar | 10 cm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 - 25ø |
| Energie | |
| Energie-effici‰ntieklasse (SDR) | E |
| Energie-effici‰ntieklasse (HDR) | E |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 15 kWu |
| Stroomverbruik (typisch) | 16 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Vermogensverbruik (max) | 20 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-effici‰ntieschaal | A tot G |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 1832029 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 80 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 535,8 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 202,2 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 459,8 mm |
| Gewicht (met standaard) | 3,45 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 535,8 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 34 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 315,6 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 610 mm |
| Diepte verpakking | 121 mm |
| Hoogte verpakking | 399 mm |
| Gewicht verpakking | 6,19 kg |
| Type verpakking | Doos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Stroomadapter inbegrepen | Ja |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT |
| Koolstofvoetafdruk | |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 270 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 154 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 2 |
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 3 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e) | 108 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Introductie jaar | 2024 |
| Gewicht | 3,45 kg |
| Hoogte | 315,6 mm |
| Breedte | 535,8 mm |
| Diepte | 34 mm |
| Certificering | Australian-New Zealand MEPS; BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CECP; CEL; CEL Grade 1; cTUVus; EAC; ENERGY STAR©; ErP; FCC; ICES; ISO 9241-307; KC; KCC; NOM; TUV Bauart; VCCI; Vietnam MEPS; Ukraine Energy label; California Energy Commission (CEC); South Africa Energy; WW application; NRCS of South Africa; Eyesafe© Certified; TšV Flicker free certified; UAE ECAS; UAE RoHS; Works with Chromebook certified; Microsoft WHQL Certification (Windows 11 and Windows 10); KMEPS; Ukraine CoC; Ukraine NSoC |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197498936352 |
| Technische details | |
| Inhoud | Monitor; HDMI cable; Power adapter; AC power cord; Document kit |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}