-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The multi-functional hard handle allows for a stable yet comfortable tablet grip so users can grab it and quickly get going when time is critical. It also acts as a support stand to provide a better viewing angle for watching videos or touch-typing on the display.?
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | Getac |
| Compatibiliteit | A140 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Thermoplastic polyurethaan (TPU), Polycarbonaat (PC) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 84 mm |
| Diepte | 369 mm |
| Hoogte | 27 mm |
| Gewicht | 250 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |