-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Getac Spare Main Storage with canister is designed to provide you the ease of installation and allow you to remove your confidential data when your device is sent for service.
| Kenmerken | |
| SSD capaciteit | 2 TB |
| Interface | PCI Express |
| NVMe | Ja |
| Component voor | Tablet |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 28,2 mm |
| Diepte | 110,1 mm |
| Hoogte | 5,7 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Overige specificaties | |
| Compatibele producten | Getac K120 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |