-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The A140 battery is designed with a physical battery indicator. The value of the corresponding green LEDs indicate the relative percentage of the battery charge. The battery pack is fully discharged when you see no LEDs glowing green.
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | Getac |
| Compatibiliteit | A140 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Batterij/Accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 3220 mAh |
| Accu/Batterij voltage | 10,8 V |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 72,4 mm |
| Diepte | 144 mm |
| Hoogte | 13,2 mm |
| Gewicht | 200 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |