Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
336,22
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The detachable folding keyboard docks via a Pogo Pin connector on the bottom of the F110 tablet, allowing you to easily transform the tablet into a laptop without reliance on extra tools or accessories. Featuring red backlighting, 88 full-size keys, and an integrated touchpad, the keyboard allows for a user-friendly, laptop-like operation to minimize mistakes and increase the efficiency as you perform data-intensive tasks. With the adjustable tablet bracket, it also acts as a screen cover and versatile stand that offers multiple viewing angles (up to 110 degrees) for comfortable use and on-the-job flexibility.
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | Getac |
| Compatibiliteit | F110 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Toetsenbord |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 207 mm |
| Diepte | 314 mm |
| Hoogte | 19 mm |
| Gewicht | 900 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}