-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Placement
Use with Zirkona Dual Articulating Arm to create a complete solution
Features
4" (10.16cm) mounting base for Zirkona Robust Mount provides a strong platform for your tablet or monitor
Hole pattern measures 75mm for a wider mounting platform
Zirkona Dual Articulating Arm attaches over the pedestal portion the mount (See 7110-1246)
Made of steel construction with black powder coat finish
Includes pole mounting hardware
Note: Does not contain M20 threads
| Kenmerken | |
| Type product | Basis |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 430 g |
| Breedte | 101,6 mm |
| Hoogte | 95,2 mm |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |