-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Medium Joiner, 100mm Extension and Thread Adapter, and two Round Plates (has NEC and AMPS hole patterns)
| Design | |
| Soort | Passieve houder |
| Type mobiele apparatuur | Tablet/UMPC |
| Correct gebruik | Auto |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Ingebouwde lader | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 86 mm |
| Hoogte | 244 mm |
| Gewicht | 500 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |