Tempered Glass Screen Protector For Panasonic Toughbook (7110-1401)
ITCurry #: U8412470 | Article #: 7110-1401-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Panasonic Toughbook 40 Screen Support
Accessories - Screen Support for use with the Panasonic Toughbook 40 laptop cradle and docking stations.
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart, Blauw |
| Compatibiliteit | Panasonic Toughbook 40 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 180 g |
| Breedte | 53,8 mm |
| Diepte | 95,3 mm |
| Hoogte | 228,6 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |