Quick-Adjustable Upper Pole (8in depth with height adjustments from 2.18in to 5.76in)
ITCurry #: U8412561 | Article #: QADJ-UPPER-MFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
73,95
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Inserts into:
- 7” Lower Tube (Item No. DS-LOWER-7)
- 9” Lower Tube (Item No. DS-LOWER-9)
- 13” Lower Tube (Item No. DS-LOWER-13)
- Any Vehicle Base that has a welded lower tube
Features:
- Heavy gauge steel construction for long-term durability
- Black powdercoat finish for maximum corrosion resistance
- Any Motion Attachment can be mounted on top of the Upper Pole
- Convenient lever controls left/right rotational adjustments and height adjustments.
- Wrench is not needed for adjustments.
- Set-collar can be used to stabilize height while rotational adjustments are made.
- Limited Lifetime Warranty
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Zilver, Staal |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 55 - 146 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Breedte | 89 mm |
| Diepte | 203 mm |
| Hoogte | 210 mm |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}