Isolated Power Adapter - LIND 20-60VDC/ 19VDC - Zebra L10 Rugged Tablet Docking Station
ITCurry #: U8412271 | Article #: 7300-0458-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
This power adapter is designed to power your computer and charge its internal battery from a DC power source. This adapter supplies regulated power for the Zebra L10 tablet docking station.
| Kenmerken | |
| Bedoeld voor | Dockingstation |
| Ingangsspanning | 20-60 V |
| Maximale ingangsspanning | 60 V |
| Uitgangsvermogen | 90 W |
| Spanning | 19 V |
| Stroomspanning bescherming | Overstroom, Kortsluiting |
| Merkcompatibiliteit | Zebra |
| Compatibiliteit | L10 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 76,2 mm |
| Diepte | 236 mm |
| Hoogte | 29,2 mm |
| Gewicht | 708 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |