Bundle / Rise Stand, 8in/ 20cm + Apex Enclosure Wall Mount for Galaxy Tab Active 3/5 8in - Black
ITCurry #: T3213520 | Article #: 827B80GAPXBFlash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
193.57
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Out of Stock. Contact Us!
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
The Apex, when combined with the Swing Arm, offers unparalleled flexibility and engagement for interactive displays. This setup features a short arm that can swing and pan, providing easy adjustment and versatile positioning to meet the dynamic needs of users. Ideal for a variety of settings, from retail to exhibitions, it ensures that your digital content is always accessible and optimally displayed.
| Features | |
| Minimum screen size | 20.3 cm (8") |
| Product colour | Black |
| Maximum screen size | 20.3 cm (8") |
| Brand compatibility | Samsung |
| Compatibility | Galaxy Tab Active5 | 8" | 2024 | SM-X306B Galaxy Tab Active3 | 8" | 2020 | SM-T575 |
| Covered front camera | No |
| Mounting type | Wall |
| Colour group | Black |
| Lock type | Key |
| Panel mounting interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Country of origin | China, Israel |
| Packaging content | |
| Number of keys included | 2 pc(s) |
| Manual | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}