Desktop Thin Client - Cq600n-6n - Usff Celeron N5105 2 GHz - 4GB Ram - 16GB Emmc - Wifi/ Bt - Intel Uhd Graphics - Non Os
ITCurry #: 3182A248 | Article #: CQ600N-6N.AEUFlash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
265.98
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Out of Stock. Contact Us!
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
| Processor | |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor family | Intel© Celeron© N |
| Processor model | N5105 |
| Processor boost frequency | 2.9 GHz |
| Memory | |
| Internal memory | 4 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Storage | |
| Total storage capacity | 16 GB |
| Storage media | eMMC |
| Audio | |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Number of built-in speakers | 1 |
| Speaker power | 1 W |
| Ports & interfaces | |
| USB Type-C ports quantity | 3 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Power supply | 1.1 W |
| Weight & dimensions | |
| Width | 208.1 mm |
| Depth | 85 mm |
| Height | 144.9 mm |
| Width (without stand) | 199.1 mm |
| Depth (without stand) | 38 mm |
| Height (without stand) | 144.9 mm |
| Weight | 930 g |
| Packaging data | |
| Package width | 256 mm |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 164 mm |
| Package weight | 1.9 kg |
| Other features | |
| Optical drive type | No |
| Chassis type | Mini PC |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}